Náušnice Thea *Čestná žena*

Vyprodáno VÝPRODEJ

Náušnice z minerálu křišťál, angelit a lapis lazuli. Komponenty z chirurgické oceli.

Křišťál
je nejúčinnější léčivý krystal na světě - ochraňuje před vším zlým a negativním - zvyšuje naše duchovní síly a stává se zrcadlem naší duše - posiluje imunitu - pomáhá sebezdokonalení, povzbuzuje psychiku a samostatnost - představuje sílu, ochranu, meditaci, harmonii a léčení

Angelit
je symbolem míru a bratrství, umožňuje kontakt s říší andělů, cestování mimo tělo. Vhodný pro léčitele – zvyšuje vnímavost a naladění. Pomáhá při telepatickém spojení, stimuluje jasnovidnost, navazuje kontakt s vesmírnou energií. Umožňuje pravdomluvnost, chrání Vás před krutostí, zvyšuje soucit a smíření se s věcmi, které nelze změnit.

Lapis Lazuli
skvělý pro celkové uklidnění a hlubokou meditaci - působí antidepresivně, rychle odbourává stres a zvyšuje psychickou odolnost - dodává odvahu a podněcuje poctivost, čestnost a empatii - odstraňuje komunikační potíže a rozvíjí schopnost jasného a srozumitelného vyjadřování - zesiluje vnímavost ke svému okolí - silně podporuje kreativitu a tvůrčí činnost - upevňuje milostné a přátelské vztahy a vnáší do nich harmonii, lásku a porozumění - odbourává vztek, špatnou náladu a působení negativních energií - odstraňuje krutost, utrpení a strádání - brání depresím a ztrátě smyslu života.

Korálky z minerálů o průměru 6 a 8mm jsou navlečené na afroháčku se silikonovou zarážkou.

Veškeré komponenty jsou z chirurgické oceli, tudíž jsou vhodné i pro alergiky na kov.

50,00 Kč 99,00 Kč
Please select variants first