SVÍČKY Z PŘÍRODNÍHO SOJOVÉHO VOSKU

10.11.2021

Svíčky

Jiskra, plamínek, plamen, oheň. Síla, energie, živel, který můžeš doma mít prostřednictvím zapálené svíčky. Nechat se unášet v jeho teple a záři. Miluji podzimní večery prosvícené svíčky. I ten nejmenší plamínek zažene tu největší tmu. Svíčka je pro mne víc než jen její strohá definice z Wikipedie.

Svíčka či svíce je jednoduchý zdroj světla, používaný už od starověku. Funguje na principu přeměny chemické energie vázané v tuhém těle svíčky (tedy v jejím palivu) na světelnou energii. Skládá se z těla svíčky, knotu a případně kalíšku. 

Zdroj: Wikipedie

Je mnoho druhů svíček, mnoho tvarů, typů vosků, vůní. Řekla bych, že svíčku nejvíc ovlivní člověk, který ji vyrobí. Záměr s jakým svíčku vyrábí i jeho rozpoložení při výrobě.  Samozřejmě je tu možnost koupit si levnou, strojově vyráběnou svíčku z parafínu, ale opravdu z ní budeš mít stejnou radost?

Parafínové svíčky

Parafín je produkt vyrobený z ropy. Ropa je k něčemu užitečná, ale k výrobě svíček ji opravdu nechceš. Když zapálíš parafínovou svíčku, začnou se z ní uvolňovat výpary. Už se ti někdy stalo, že by tě po zapálení svíčky začaly slzet a svědět oči, nebo bolet hlava?

Ručně vyrobenou svíčku ze sojového vosku s pečlivě namíchanou vůní si vybereš, když chceš kvalitu, ne kvantitu. 

Vyrábím kvalitní, přirodní sojové svíčky.⠀ 

  • ⁣Při spalování nevylučují žádné chemické látky.⠀⠀
  • Sojový vosk je rozpustný ve vodě.⠀
  • Jsou šetrné k přírodě. 
  • Používám kvalitní přírodní esenciální oleje.⠀
  • Vůně míchám sama tak, aby tě pohladily.⠀

Velikosti svíček

Plechovka má 30ml a je ideální jako malý dárek třeba paní učitelce, nebo kamarádce. Taky je skvělá, pokud chceš vyzkoušet jaké vůně vyrábím a pak se rozhodnout pro větší.

Tajemná, taková je tahle 60ml sklenička. S touhle už uděláš pěknou parádu.

Tohle je jasná zavařenka, má 80ml a je v krásné stylové zavírací sklenici z čirého skla. Má dva benefity. První je, že svíčku zhasneš zavřením víčka a doma nemáš žádný kouř. Druhý plus je, že skleničku pak můžeš použít na cokoliv tě napadne.

Vůně tě vezme do vzpomínek, do přítomnosti, do tvé podstaty.

Dej na svůj nos, na svou intuici, na sovu potřebu.

Tvůj nos ti vždy řekne, co zrovinka potřebuješ. Všechny vůně svíček míchám sama. Kombinuji je tak, aby ti byli průvodci i pomocníky, tak jak je v tuhle chvíli potřebuješ. Můžeš vybrat mezi třemi potřebami, které ti pomohou naplnit.

RADOST

Když potřebuješ dodat energii, zvednout náladu, najít radost.

NĚHA

Když se chceš mít ráda, být na sebe hodná.

KLID

Když chceš zpomalit, zvolnit, vypnout.

Už víš, jakou vybereš?

Produkty