Vkročení do nového roku

29.04.2020

Po prodlouženém vánočním relaxu se tu mořím s prvním letošním článkem. Nevím proč, ale nejde mi to. Možná je to tím, že mě tenhle rok čekají velké změny, které se už rychle blíží a jsem z nich celá nesvá.

Opustím vody klidu a pohody a půjdu vstříc novému.

Možná proto se teď nemůžu naladit na psaní článků i tvoření samotné. Ještě chvilku potřebuji nasávat do zásoby domácí pohody. Dnes tedy jen trochu o tom mém nicnedělání. Od Vánoc vyhlížím bílé tečky padající z nebe. Místo toho jsem měla bílou starší dceru a teď tečkuji i tu mladší. Snad se sníh konečně objeví, hned jak dotečkujeme. Dávám tomu 14 dní a jdeme bobovat.

Všichni jsme spolu doma, kreslím, stavím, užívám si nové hračky, které přinesl Ježíšek. Je to krásný čas. Jsem moc ráda, že jsem dala delší pauzu od sítí.

Ono je to tu pěkné, ale doma je líp.

Tak jsme spolu zvládli ten můj první letošní článek. Nebylo to zas až tak těžké napsat, jak se mi prvně zdálo. Docela to šlo s kávou a švýcarkou. Jen ta švýcarka zmizela nevím kam, pořád mám hlad a kafe mi vystydlo.

Jestli vám přijde, že jste ještě nenaskočily do roku 2020 tak nikam nespěchejte. Ono se to stane samo. Co třeba vkročit do nového roku s radostí. Mám pro vás DÁREK 20% slevu. Udělejte si radost čímkoliv z mého e-shopu.

Můžete vybýrat z dámských ručně háčkovaných kabelek, šperků z minerálů a polymerů a hebkých šátků/nákrčníků. Stačí, když do poznámky napíšete ''CHUMELENICE''. Při následném ručním zpracování objednávky vám odečtu 20% z celkové ceny. Sleva platí jen do 31.1.2020 Třeba nám v Budějicích konečně začne sněžit.