Jak si čistíte hlavu?

29.04.2020

Jak si čistíte hlavu? Nemyslím tím značku vašeho oblíbeného šampónu, ale co děláte, když máte hlavu plnou myšlenek? Někdo běhá, čte, posiluje, vaří, maluje....

Já háčkuji. Ono nejde přemýšlet nad celým světem, když prostě potřebujete počítat, kdy máte udělat jaký sloupek.

Pokaždé se těším na večer, když děti usnou a já se uvelebím na gauči se šňurou a háčkem. Nebo se mi občas povede vyrazit do herničky, kde jsou princezny i já v semém nebi.

Občas se poštěstí. To je tak, když si naplánujete volno u babičky, mám hlídání, přivezu si spoustu šňůr a špagátů a plánů co všechno krásně stihnu uháčkovat. Jen si vezmu špatný háček a šup rázem je po plánech. To se chvilku zlobím, na druhou stranu jsem si ten víkend pěkně odpočinula.

No a háčkovaní pak šlo v týdnu tak krásně, že vznikla nová šedá BIG SHOPPERKA. Je o fous větší než klasické SHOPPERKY. Její háčkovaní tedy trvalo o něco déle, ale vážně za to stálo. Je to přesně ten typ kabelky, která se teď krásně hodí ke všem podzim outfitům. Bude slušet a bude s láskou hlídat všechny vaše potřebnosti (a že se jich tam teda vejde hodně).

Tak a kafe došlo, já se tu trochu vypsala a děti jsou vyspinkané do růžova. Příště vám ukážu, co všechno krásného vzniklo ze šnůr, které jste tu viděli hned na první fotce. Krásný den vám přeji. ♥